joomla templates top joomla templates template joomla

Marzenna Drab została wybrana szefową Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Informacja jakoby nowo mianowani szefowie regionów mieli być jednocześnie rekomendacją dla członków wybierających nowe władze okazała się prawdziwa. Nową szefową struktur okręgu toruńsko-włocławskiego została w dniu dzisiejszym Marzenna Drab, aktualna podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, była poseł i była przewodnicząca struktur w powiecie grudziądzkim.

Ciało kobiety znalezione w hotelu w Gdyni. Jest to mieszkanka woj. kujawsko-pomorskiego. Informacji o tym, że mieszkała w Grudziądzu policja nie potwierdza

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; mapa: google włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

38-letnia kobieta została znaleziona w jednym z większych hoteli w Gdyni. Jest nią mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Policja nie potwierdza jakoby miała być mieszkanką Grudziądza. Martwą kobietę znaleźli w jednym z pokojów pracownicy hotelu, w którym przebywała. 

Minister Mariusz Błaszczak wziął udział w otwarciu nowych komisariatów policji w Dragaczu i Bukowcu

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Wojewódzki, kujawsko-pomorskie włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Szef resortu spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak odwiedził dzisiaj województwo kujawsko-pomorskie. Minister w towarzystwie wojewody Mikołaja Bogdanowicza wziął udział w otwarciu posterunków policji z Dragaczu i Bukowc.

Zgłoś miejsce na mapie zagrożeń, która już jest dostępna w Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Od dzisiaj 9 września w województwie kujawsko-pomorskich zaczyna działać Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Najważniejsze informacje dotyczące jej funkcjonowania podczas konferencji prasowej przedstawili Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. 

Potrącenie dwójki dzieci w kujawsko-pomorskim. 8-latka i 9-latek w szpitalu

T.N./eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news, mapa: google; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w Kawęcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie przebywają w grudziądzkim szpitalu na obserwacji, jedno z nich ma ciętą ranę głowie, drugie wstrząśnienie mózgu.

Zmiany we władzach Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Marzenna Drab zastąpi posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego

T.N./eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Zmiany we władzach Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego zastąpi aktualna podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, grudziądzanka Marzenna Drab. 

Uwaga oszuści „matrymonialni” działają w internecie. Obiecują "złote góry", a następnie wyłudzają pieniądze

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura Okręgowa Toruń, Toruń; fot: T.Ż/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Nieskutecznie zakończyło się dochodzenie w sprawie wykrycia sprawcy, który „naciągnął” na portalu randkowym jedną z kobiet. Prokuratura Rejonowa Toruń - Wschód w Toruniu, w dniu 12 września 2016 r. wydała postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie oszustwa z powodu braku niewykrycia sprawcy.

Kuba Wojewódzki pozdrawiał policjantów z A1 pod Grudziądzem. Gnał 206 km/h, okazuje się, że mundurowi "zapomnieli" mu wystawić mandat!?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: instagram włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Kuba Wojewódzki pędził autostradą 206 km/h, nie dostał mandatu od policjantów, którzy go zatrzymali. Mundurowych ukarano naganami - jak podał portal naszemiasto.pl . Gdyby Kuba Wojewódzki przekroczył o 66 kilometrów prędkość na terenie zabudowanym straciłby prawo jazdy na 3 miesiące za taki wyczyn. 

Oszuści grasują na autostradzie. Wyskakują na drogę, a potem wciskają na siłę złoto i wyłudzają pieniądze pod presją

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

We wtorek chełmińska policja otrzymała informację o oszustwie, do którego doszło na odcinku autostrady A1 w okolicy węzła Lisewo. Mężczyzna po odwiedzeniu ojca w okolicach Warszawy wracał autostradą do Gdańska. Podczas podróży został zatrzymany przez mężczyznę najprawdopodobniej narodowości romskiej, który gwałtownie wbiegł na jego pas ruchu.