joomla templates top joomla templates template joomla

"To obóz koncentracyjny dla zwierząt". Małżeństwo pseudohodowców odpowie za znęcanie się nad zwierzętami

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

- Zwierzęta były we własnych odchodach. Klatka na klatce, fetor był straszny. Prowizoryczne klatki z szafek. Suki z młodymi w odchodach na mokrym sianie, z ranami. Nie widziałam czegoś takiego i pozwolę sobie to nazwać obozem koncentracyjnym dla zwierząt - mówiła Marta Bitowt z "Pogotowia dla Zwierząt". 

Mariana D. grudziądzkiego gwałciciela zatrzymali delegowani do służby w Policji Metropolitalnej Miasta londynu funkcjonariusze Polskiej Policji

T.N./eSerwis.info; info: KGP włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Funkcjonariusze polskiej Policji, delegowani do służby w Policji Metropolitalnej Miasta Londyn przyczynili się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania 68-letniego Mariana D., poszukiwanego listem gończym przez Komendę Miejską Policji w Grudziądzu.

Przywiązywał ofiary do łóżka, podawał środki odurzające, robił nieletnim zdjęcia. Gwałciciel z Grudziądza ukrywał się w Wielkiej Brytanii. Złapany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Mężczyznę skazanego na 10 lat pozbawienia wolności za wielokrotne gwałty znaleziono daleko od "domu". Gwałciciel ukrywał się na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie udało się go namierzyć wymiarowi sprawiedliwości i pojmać. 

Nie chciał ustąpić miejsca na wjeździe na A1. W ruch poszły tasaki, klucze, gaśnice. Jeden z kierowców został raniony. Śledztwo umorzono

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Agecnja/eReporter24.pl; mapka: google włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Prokuratura Rejonowa Toruń - Wschód w Toruniu nadzorowała dochodzenie przeciwko Adrianowi K. W trkacie sprzeczki kierowców w ruch poszły tasaki, klucze, jeden z nich został ranny. Do scysji pomiędzy kierowcami doszło przy punkcie poboru opłat na A1 w dniu 12 sierpnia 2016 r. Adrian K. chciał zmienić pas ruchu, co uniemożliwił mu Antoni Cz., dodatkowo kierując wobec Adriana K. obelgi i wulgaryzmy. 

Samochód zderzył się z drezyną na przejeździe kolejowym w Białobłotach między Mełnem a Jabłonowem. Dwie osoby odwiezione do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz, mapa: google włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Na miejsce zdarzenia doszło do zderzenia samochodu osobowego suzuki vitara z drezyną na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Trzy osoby znajdowały się pod opieką załogi karetki pogotowia w tym dwóch pracowników PKP i kierująca samochodem osobowym. 

Marzenna Drab została wybrana szefową Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Informacja jakoby nowo mianowani szefowie regionów mieli być jednocześnie rekomendacją dla członków wybierających nowe władze okazała się prawdziwa. Nową szefową struktur okręgu toruńsko-włocławskiego została w dniu dzisiejszym Marzenna Drab, aktualna podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, była poseł i była przewodnicząca struktur w powiecie grudziądzkim.

Czy wypuszczenie grudziądzkiego gwałciciela przez sąd było błędem? Prokuratura miała inne zdanie. 68-latka zatrzymano w Wielkiej Brytanii

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Poszukiwany listem gończym Marian D. został zatrzymany na terenie Wielkiej Brytanii - poinformowała kujawsko-pomorska policja. 68-latek został skazany na 10 lat pozbawienia wolności za gwałty na młodych kobietach. W listopadzie powinien trafić do więzienia, ale się nie stawił. 

Zmiany we władzach Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Marzenna Drab zastąpi posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego

T.N./eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Zmiany we władzach Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego zastąpi aktualna podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, grudziądzanka Marzenna Drab.