joomla templates top joomla templates template joomla

Policyjne działania na autostradzie A1. Skontrolowano 73. pojazdy, ujawniono 47 przekroczeń prędkości

info: KWP, Bydgoszcz; fot: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci ruchu drogowego przez osiem godzin w piątek prowadzili działania „Bezpieczna droga A1”. Wzięli w nich udział funkcjonariusze z czterech powiatów: bydgoskiego, toruńskiego, grudziądzkiego i świeckiego.
 
W miniony piątek 8 czerwca od 12:00 do 20.00 policjanci "drogówki" czterech powiatów: bydgoskiego, toruńskiego, grudziądzkiego i świeckiego prowadzili działania „Bezpieczna droga A1”.
 
Celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na całej długości nadzorowanej autostrady, ograniczenie zdarzeń zwłaszcza tych ze skutkiem śmiertelnym oraz ujawnianie przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym, w szczególności przekroczeń dozwolonej prędkości. Na A1 moglismy spotkać zarówno radiowozy oznakowane, jak i nieoznakowane, wyposażone w wideorejestratory.
 
 
W działaniach wzięło udział łącznie 14 policjantów ruchu drogowego, którzy na autostradzie A1 skontrolowali 73 pojazdy i ujawnili
 
- 47 przekroczeń prędkości -
 
W trakcie działań na danym odcinku drogi było bezpiecznie - nie doszło do zdarzenia drogowego.
 
Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie kierowania pojazdami, zwłaszcza na drogach, gdzie rozwijane są duże prędkości. Tego typu działania będą prowadzone cyklicznie, również na innych drogach naszego województwa.