joomla templates top joomla templates template joomla

Toruńscy piłkarze ręczni wywalczyli w spotkaniu z Wybrzeżem Gdańsk pierwsze w tym sezonie punkty

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń sport

Toruńscy piłkarze ręczni wywalczyli punkty po raz pierwszy w tym sezonie. Podopieczni Zenona Lewandowskiego pokonali rezerwy Wybrzeża Gdańsk 25:23. Po ubiegłotygodniowej porażce w derbach z AZS UKW Bydgoszcz, torunianie jechali do Gdańska po pierwsze punkty w tym sezonie na parkietach drugiej ligi. 

Toruński Rower Miejski będzie działał tylko do środy. Potem już się nim nie przejedziemy

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Amatorzy dwóch kółek, którzy korzystali w Toruniu z miejskich rowerów, będą musieli szukać innego środka transportu. Od początku grudnia stacje TRM przestaną działać. Tylko do końca listopada można wypożyczać rowery ze stacji Toruńskiego Roweru Miejskiego. 

Drogowcy w środę wyłączą sygnalizację na skrzyżowaniu w centru miasta

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W środę kierowców czekać będą utrudnienia na ul. Grudziądzkiej. Drogowcy na kilkadziesiąt minut wyłączą sygnalizację świetlną na jednym ze skrzyżowań. Chodzi o krzyżówkę ul. Grudziądzkiej z Kościuszki. Sygnalizacja świetlna będzie tam wyłączona od godz. 11 do 12.30. 

"Sylwester z Dwójką" jednak nie odbędzie się w Toruniu!

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W Zakopanem, a nie w Toruniu, ma się odbyć tegoroczna impreza sylwestrowa transmitowana przez telewizyjną "Dwójkę". Informację o tym, że koncert nie zagości jednak w Grodzie Kopernika, podał dziś prezydent Michał Zaleski. 

"Nałogowa palaczka" ukrywała w domu 5000 sztuk papierosów i tytoń. Okazało się, że jest nielegalny

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Podczas przeszukania domku jednorodzinnego policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu odnaleźli papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Kryminalni, ustalili że 55-latka naraziła Skarb Państwa na straty w wysokości blisko 20.000 złotych z tytułu nie odprowadzonego podatku. 

Hokejowe derby Pomorza dla torunian. Mecz rostrzygnęły dopiero rzuty karne

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń sport

Nesta Mires Toruń wygrała pierwszy mecz w "grupie słabszej PHL". Derby Pomorza zakończyły się jednak dopiero po rzutach karnych. W niedzielę rozpoczęła się kolejna faza hokejowych rozgrywek. Od trzeciej do szóstej rundy torunianie będą grali w "grupie słabszej" z drużynami, które zajęły w tabeli miejsca od siódmego do jedenastego. 

Tragiczny pożar w działkowej altance. W jej zgliszczach znaleziono ciało mężyczny

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W niedzielę wieczorem paliła się altanka działkowa przy ul Rudackiej w Toruniu. W jej zgliszczach znaleziono ciało mężyczny. Strażacy sygnał o pożarze altanki działkowej przy ul. Rudackiej otrzymali w niedzielę po godz. 21. Po przyjeździe we wskazane miejsce rzeczywiście zastali palący się budynek. 

Uszkodził telefonem auto. Sąd zdecyduje o jego losie, prokuratura skierowała akt oskarżenia

T.N./eSerwis.info; info Prokuratura; Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Przechodzącemu przez jezdnię na czerwonym świetle, nietrzeźwemu Jackowi J. - lat. 29 - przeszkadzały samochody, które przemierzały to skrzyżowanie na zielonym dla nich świetle. Zatrzymywał je, zaś w pewnym momencie posiadanym telefonem komórkowym rzucił w jeden z pojazdów. 

Studenci fizyki i matematyki nie kryli się że handlują narkotykami. Na piętrze było czuć woń trawki. Nikt się nie skarżył

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Studenci fizyki i matematyki mieszkający w domu studenckim postanowili sfinansować studia handlując narkotykami Na piętrze, na którym mieszkali „na kilometr” było czuć woń „trawki”. Nikt się nie skarżył. Niesfornych studentów wyprowadzono z akademika po akcji policji w kajdankach, policji obserwowała ich przed aresztowaniem przez kilka dni.