joomla templates top joomla templates template joomla

Dostał sie do biura i otworzył koperty konkurentów startujących w przetargu organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Toruniu. Uniknie kary, umorzono postępowanie

T.W./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum – Zachód, w dniu 17 lutego 2017 r. skierował do Sądu Rejonowego w Toruniu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego przeciwko 43-letniemu Sebastianowi N. Zarzucił mu, że w dniu 20 stycznia 2017 r. w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, podstępem dostał się do jednego z gabinetów.

Akt oskarżenia w związku z 500+ dla matki za fałszywe oświadczenie o dochodach. Kobieta podała, że zarobiła 1 milion złotych z nielegalnego źródła - prostytucji, wymuszeń, napadów

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum – Zachód, w dniu 27 lutego 2017 r. skierował akt oskarżenia przeciwko 46-letniej Katarzynie L.-W. za złożenie 2 nieprawdziwych oświadczeń o osiąganych dochodach w ramach programu 500+. 

Kobieta potrącona przez kierowcę na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej i Prufferów

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W poniedziałek 20 lutego na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Prufferów w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 36-latek kierujący osobowym renaultem potrącił 49-latkę przechodzącą przez jezdnię. 

"Niemal jak za okupacji". Poszukiwany dwoma listami gończymi 25-latek schował się w schowku na podaszu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: KMP, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 25-latka. Mężczyzna schował się w zaadaptowanej kryjówce na poddaszu. Nie wywiódł jednak policjantów w pole i trafił za kraty. Spędzi tam najbliższe kilka miesięcy odsiadując wyrok za włamania.

"Wielbiciele dzieł sztuki" kradli rzeźby na terenie Starego Miasta w Toruniu. Akt oskarżenia trafił do sądu

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W toku dochodzenia ustalono, że oskarżeni, działając wspólnie i w porozumieniu, trzykrotnie w okresie od 29 sierpnia do 5 września 2016 r. odwiedzili jedną z galerii sztuki na terenie Starego Miasta w Toruniu. Podczas pierwszej bytności 29 sierpnia 2016 roku ukradli 2 rzeźby.

Kolejny raz policja przeszukuje Wisłę w Toruniu. Poszukiwania Remigiusza Baczyńskiego nadal trwają

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci nadal poszukują zaginionego Remigiusza Baczyńskiego . W czwartek 12 stycznia płetwonurkowie z SAT z KWP Bydgoszcz kolejny już raz przeszukiwali Wisłę w okolicach tarasu widokowego. Nie natrafiono na żaden dodatkowy ślad przybliżający policjantów do wyjaśnienia tej sprawy. 

Spotkanie Opłatkowo - Noworoczne Członków I Sympatykòw PiS w Dworze Artusa

Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W toruńskim Dworze Artusa odbyło się spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 5 Toruń. Uroczystość zorganizował nowo wybrany Zarząd Okręgu z Marzenną Drab na czele, uczestniczyło w nim blisko 200 członków PiS.

Znęcała się nad wychowankami. Ściskała nadgarstki, potrząsała, szarpała za włosy. Prokuratura skierował akt oskarżenia do sądu

włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum - Zachód w Toruniu skierowała akt oskarżenia w sprawie PR 1 Ds 1222.2016 przeciwko 2-letniej Agnieszce P. W toku dochodzenia ustalono, że oskarżona, prowadząc w okresie od maja do 8 czerwca 2016 r. punkt przedszkolny na terenie Torunia psychicznie i fizycznie znęcała się nad 9 małoletnimi.

Podali się za celników i skonfiskowali automaty do gier razem z ich zawartością. Akt oskarżenia trafił do sądu

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Oskarżeni, działając wspólnie i w porozumieniu wraz z trzecim mężczyzną podali, że są funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Toruniu i okazali dokumenty z pieczęciami tej instytucji państwowej. Żekomo "podszywani" funkcjonariusze przybyli w celu zabezpieczenia dowodów.