joomla templates top joomla templates template joomla

Amerykańscy żołnierze w Toruniu. Pokazali swój nowoczesny sprzęt wojskowy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Amerykańscy żołnierze z 2. Pułku Kawalerii, którzy przejeżdżają przez Polskę z miejsca stacjonowania w Niemczech na ćwiczenia na Litwie, spotkali się z mieszkańcami Torunia. Można było obejrzeć ich sprzęt, m.in. samochody Humvee i haubice M777. 

Geotermalna inwestycja odżyje? "Umowę zerwano ze względu na ojca dyrektora"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Fundacja Lux Veritatis może otrzymać 27 mln zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jeżeli dojdzie do sądowej ugody w sporze trwającym od lat. Dotację przyznano dzień przed zaprzysiężeniem pierwszego rządu Donalda Tuska w 2007 r., a później cofnięto. 

„Szalom” w naszej katedrze. Kościół Katolicki obchodził Dzień Judaizmu

W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Po raz dwudziesty Kościół Katolicki obchodził Dzień Judaizmu. Tegoroczne ogólnopolskie obchody tego Dnia odbyły się w katedrze śś. Janów w Toruniu. Uroczyste nabożeństwo z udziałem Żydów i wiernych Kościoła Katolickiego celebrował gospodarz katedry - Biskup Toruński, ks. dr Andrzej Suski z udziałem kilku biskupów Episkopatu Polski i księży naszej diecezji.

Policja w Toruniu zatrzymała podejrzanego o śmiertelny atak nożem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca Inowrocławia, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu w miniony weekend. - Wszystko wskazuje na to, że jest to osoba, której wizerunek publikowaliśmy - powiedziała podinsp. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji. 

KS Toruń wzmacnia się przed sezonem. "Mają potężne działa w swojej ekipie"

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Toruń sport

Greg Hancock i Martin Vaculik to największe wzmocnienia KS Toruń przed nadchodzącym sezonem. W 2016 roku "Anioły", których barw bronią także m.in. Chris Holder, Adrian Miedziński i Kacper Gomólski, powinny włączyć się do walki o medale żużlowej ekstraligi. 

Jaka jest historia toruńskich pierników?

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Jaka jest historia toruńskich pierników? Jak wyglądały opakowania pierników na początku XX wieku i w czasach PRLu? Czym były dostarczane do sklepów? Odwiedzi na te wszystkie pytania można znaleźć w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu.

Toruński poseł Myrcha boi się Zbigniewa Ziobry: jako prokurator generalny będzie "nadpremierem"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Jednym z zapisów ustawy o prokuraturze autorstwa PiS budzących sprzeciw partii opozycyjnych jest wszechwładza prokuratorów, którzy działając w tzw. interesie społecznym nie będą zagrożeni odpowiedzialnością karną za podejmowane przez siebie działania. Nad wszystkim czuwać ma Zbigniew Ziobro, który jako minister sprawiedliwości ma objąć również funkcję prokuratora generalnego.

Nożownik z Torunia czeka na zarzuty. Wraz z nim - osoby, które go ukrywały

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Dziś prokuratura ma postawić zarzuty mężczyźnie, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu. Zatrzymany miał zamordować mężczyznę przy użyciu noża. 23-latek został zatrzymany w Inowrocławiu po tym, jak policja dostała telefon od osoby, która rozpoznała go na zdjęciach z monitoringu. Wraz z nim zatrzymano trzy inne osoby.

W Toruniu otwarto salę koncertową z prawdziwego zdarzenia!

R.Ż/eSerwis.info; fot: W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W Toruniu otwarto salę koncertową z prawdziwego zdarzenia! 12 grudnia zostało oficjalnie otwarte Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.