joomla templates top joomla templates template joomla

Podszył się pod partnerkę i wziął na nią kredyty. Okradł hotele z czajnika i odbiornika TV. Prokurator uzgodnił z oskarżonym karę na rok w zawieszeniu

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum/policja.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum skierował do Sądu Rejonowego w Toruniu akt oskarżenia przeciwko 36-letniemu Łukaszowi M., który wykorzystując dane swojej partnerki - bez jej zgody - drogą internetową zawarł cztery umowy pożyczki na kwote 3900 zł. Dodatkowo nie zapłącił też za pobyt w hotelach i okradł je z czajnika i telewizora. 

Włamał się do automatu z napojami. Okazało się, że jeden ze sprawców poszukiwany jest 5 listami gończymi

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do automatu z napojami. Jeden z nich po zatrzymaniu podał fałszywe dane. Okazało się, że jest poszukiwany pięcioma listami gończymi, a na sumieniu ma między innymi rozbój i oszustwa. Ponadto, ciąży na nim wyrok kilku lat więzienia. 

Płonące buynki ze śmietnikami na ul. Gałczyńskiego w Toruniu

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W środę nad ranem strażacy interweniowali rprzy ul. Gałczyńskiego w Toruniu. Palił się tam budynek, w którym znajdują się pojemniki na śmieci. Strażaków o pożarze powiadomili mieszkańcy okolicznych bloków. Na miejsce pojechał jeden zastęp Straży Pożarnej. 

Dramat w Toruniu. Nie żyje 2-letnie dziecko potrącone przez koparkę

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W środę przed godziną 9 na Szosie Chełmińskiej w Toruniu doszło do tragicznego wypadku. Dwuletnia dziewczynka wpadła pod koła jadącej tamtędy koparko-ładowarki. Do tragedii doszło w pobliżu skrzyżowania Szosy Chełmińskiej z ul. Wodociągową.

Toruński Rower Miejski będzie działał tylko do środy. Potem już się nim nie przejedziemy

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Amatorzy dwóch kółek, którzy korzystali w Toruniu z miejskich rowerów, będą musieli szukać innego środka transportu. Od początku grudnia stacje TRM przestaną działać. Tylko do końca listopada można wypożyczać rowery ze stacji Toruńskiego Roweru Miejskiego. 

Drogowcy w środę wyłączą sygnalizację na skrzyżowaniu w centru miasta

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W środę kierowców czekać będą utrudnienia na ul. Grudziądzkiej. Drogowcy na kilkadziesiąt minut wyłączą sygnalizację świetlną na jednym ze skrzyżowań. Chodzi o krzyżówkę ul. Grudziądzkiej z Kościuszki. Sygnalizacja świetlna będzie tam wyłączona od godz. 11 do 12.30. 

Dwie osoby potrącone na pasach na ul. Podgórnej w Toruniu trafiły do szpitala

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Młody kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych na ul. Podgórnej w Toruniu. Poszkodowani trafili do szpitala. Do wypadku doszło w niedizelę, 11. grudnia. Około godz. 18 na ul. Podgórnej volkswagen golf potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. 

Toruńscy piłkarze ręczni wywalczyli w spotkaniu z Wybrzeżem Gdańsk pierwsze w tym sezonie punkty

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/Agencja eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń sport

Toruńscy piłkarze ręczni wywalczyli punkty po raz pierwszy w tym sezonie. Podopieczni Zenona Lewandowskiego pokonali rezerwy Wybrzeża Gdańsk 25:23. Po ubiegłotygodniowej porażce w derbach z AZS UKW Bydgoszcz, torunianie jechali do Gdańska po pierwsze punkty w tym sezonie na parkietach drugiej ligi. 

Hokejowe derby Pomorza dla torunian. Mecz rostrzygnęły dopiero rzuty karne

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Łukasz Szalkowski/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń sport

Nesta Mires Toruń wygrała pierwszy mecz w "grupie słabszej PHL". Derby Pomorza zakończyły się jednak dopiero po rzutach karnych. W niedzielę rozpoczęła się kolejna faza hokejowych rozgrywek. Od trzeciej do szóstej rundy torunianie będą grali w "grupie słabszej" z drużynami, które zajęły w tabeli miejsca od siódmego do jedenastego. 

Tragiczny pożar w działkowej altance. W jej zgliszczach znaleziono ciało mężyczny

Łukasz Szalkowski/eSerwis.info; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W niedzielę wieczorem paliła się altanka działkowa przy ul Rudackiej w Toruniu. W jej zgliszczach znaleziono ciało mężyczny. Strażacy sygnał o pożarze altanki działkowej przy ul. Rudackiej otrzymali w niedzielę po godz. 21. Po przyjeździe we wskazane miejsce rzeczywiście zastali palący się budynek. 

Uszkodził telefonem auto. Sąd zdecyduje o jego losie, prokuratura skierowała akt oskarżenia

T.N./eSerwis.info; info Prokuratura; Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Przechodzącemu przez jezdnię na czerwonym świetle, nietrzeźwemu Jackowi J. - lat. 29 - przeszkadzały samochody, które przemierzały to skrzyżowanie na zielonym dla nich świetle. Zatrzymywał je, zaś w pewnym momencie posiadanym telefonem komórkowym rzucił w jeden z pojazdów.