joomla templates top joomla templates template joomla

Akt oskarżenia ogrodnika prowadzącego nielegalną plantację. "Pomylił" konopie indyjskie z włóknistymi

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu przeciwko "nielegalnemu ogrodnikowi" który trudnił się hodowlą konopi, Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum - Zachód w Toruniu, skierowała w październiku akt oskarżenia w sprawie przeciwko Miłoszowi M. o to, że w maju w gminie Łubianka, na terenie posesji, w której zamieszkiwał, uprawiał konopie inne niż włókniste. 

Mitsubishi potrąciło pieszego na skrzyżowaniu Hallera u Pstrowskiego w Toruniu. Mężczyzna trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Na skrzyżowaniu ulic Hallera z Pstrowskiego w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 49-latek kierujący osobowym mitsubishi potrącił 26-latka przechodzącego przez jezdnię. Pieszy trafiła do szpitala. 

Zabrał kurierowi zamówioną paczkę i nie zapłacił. Grozi mu do 12 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

W miniony piątek 28 października kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód mężczyznę, który dokonał rozboju. Wszystko wydarzyło się 27 września około godz. 15:00. Kurier jednej z firm, zadzwonił do odbiorcy paczki w celu zlokalizowania adresu, którego nie mógł znaleźć. Odbiorca wyznaczył drugi adres odbioru przesyłki. 

Rodzinny interes, kradli książki i potem je legalnie sprzedawali

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

Bracia z województwa wielkopolskiego okradali sklepy należące do jednej z sieci hipermarketów w Toruniu. Na prośbę śledczych z Torunia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach w sklepie prowadzonym przez zatrzymanych 27 i 29- latka, odnaleźli m.in. ponad 150 pozycji książek, akcesoria komputerowe, oświetleniowe, oraz gry. 

Koczowali na działkach w altanie. Przypadkowo okazało się, że kobieta poszukiwana jest za oszustwo

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Dzielnicowi z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 24-latkę poszukiwaną listem gończym przez gdyński sąd. Kobieta wpadła podczas interwencji na jednej z działek. Teraz poszukiwana spędzi najbliższe kilka miesięcy w celi, gdzie czeka ją odsiadka za oszustwo, którego dopuściła się w przeszłości.

Zderzenie trzech tramwajów na ul. Kościuszki. 18 osób rannych!

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Komenda Policji, Toruń; mapa: google; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

3 tramwaje zderzyły się na ul Kościuszki w Toruniu. 18 osób rannych. Na miejscu zdarzenia 6 zastępów strażackich, policja, pogotowie, służby ratunkowe . Ruch tramwajów jest wstrzymany. Ranni rozwożeni są po toruńskich szpitalach, jednak nie ma obecnie informacji co do ich stanu.

Męzczyzna poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W piątek 21 października kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez toruński sąd. Mężczyzna wpadł, bo na ulicy rozpoznał go policjanci. Teraz 41-latek spędzi najbliższe kilka miesięcy w celi, gdzie czeka go odsiadka za oszustwo, którego dopuścił się w przeszłości. 

400 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy i ponad 270 tabletek ecstasy. Celny cios w narkotykowe podziemie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W piątek 14 października kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu wykonują czynności procesowe z udziałem 34-latka i 25-latka podejrzanych o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ich zatrzymanie to efekt pracy funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, którzy w mieszkaniu należącym do jednego z mężczyzn odnaleźli ponad 400 gramów marihuany.

Rowerzysta potrącony przez samochód na Szosie Lubickiej w Toruniu trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W Poniedziałek 3 października na Szosie Lubickiej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że osobowy fiat wyjeżdżając ze stacji paliw potrącił rowerzystę poruszającego się ścieżką dla rowerów. 67-latek kierujący jednośladem trafił do szpitala.