joomla templates top joomla templates template joomla

Polska 6:2 GKS Tychy

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

W drugim dniu toruńskiego turnieju towarzyskiego w hokeja na lodzie – biało czerwoni podejmowali GKS Tychy, który dzień wcześniej przegrał z Nestą/ TKH Toruń. Pierwszy mecz Polaków przeciwko Mistrzowi Łotwy pozostawiał sporo do życzenia i by odzyskać szacunek w oczach miejscowych kibiców zawodnicy musieli poczekać na sobotę.

Grzybek w remoncie

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altW pierwszych dniach sierpnia rozpoczęła się renowacja zabytkowego "Grzybka" w parku u zbiegu ulic Bydgoskiej, Popiełuszki i alei 500-lecia. Blisko 170-letnia, drewniana konstrukcja zostanie wzmocniona, naprawiona i pomalowana. Prace potrwają do końca sierpnia 2011 i będą kosztowały 9,5 tys. zł.

KONFERENCJA PRASOWA PJN - BILLBOARDY

Adam Lubiński, Karol Wielkanowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

3 sierpnia o godz.11.00 odbyła się w Toruniu przy jednym z billboardów SLD konferencja prasowa partii Polska Jest Najważniejsza nt. „Stop billboardom z pieniędzy publicznych”. Konferencja została poprowadzona przez panią Iwonę Michałek

Mammobus w Chełmży – skorzystaj z bezpłatnych badań

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altDzięki akcji organizowanej przez bydgoskie Centrum Onkologii we współpracy z miastem Chełmża mieszkanki powiatu toruńskiego będą miały okazję sprawdzić stan swojego zdrowia.

Zwierzęta idą do nieba, a my - na wystawę! Potrwa do końca października

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altNiemal każde pomieszczenie Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce zdobią barwne ptaki i egzotyczne zwierzęta wykonane ze skrawków materiału, piórek i muszelek. Na ścianach wiszą sielskie i fantazyjne pejzaże skomponowane przy użyciu farb, flamastrów i kredek ale także kolorowego papieru, włóczki, koralików i ziarenek.

Wszystkie prace w jednym miejscu

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altKilkadziesiąt miejskich inwestycji, takich jak budowa mostu drogowego czy hala widowisko-sportowa można znaleźć na toruńskiej mapie udostępnionej właśnie w serwisie mapowym Google.

Polska 1:4 Metalurg Lipawa

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

Krótki czas po oficjalnym podpisaniu umowy między toruńską Nestą, a sponsorem tytularnym - firmą Karawela, spotkanie między Metalurgiem Lipawa a kadrą Polski zainaugurowało VI Memoriał im. Ludwika Czachowskiego w hokeju na lodzie! Prócz dwóch wymienionych drużyn – grał GKS Tychy i miejscowi czyli Nesta/ TKH.

Wygraj podróż do Czadcy

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altDwa dwuosobowe wyjazdy do miasta partnerskiego Torunia – Czadcy - do wygrania w konkursie organizowanym przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Torunia. Wystarczy być pełnoletnim mieszkańcem Województwa Kujawsko-Pomorskiego i prawidłowo odpowiedzieć na pytania. Konkurs trwa do 12 sierpnia 2011 roku.

Medale dla jubilatów

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

alt14 par małżeńskich z Torunia obchodziło swoje złote gody. Z tej okazji w piątek, 29 lipca 2011 r. prezydent Torunia Michał Zaleski wręczył jubilatom odznaczenia państwowe, nadane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej.

Koncert pod radioteleskopem - ZAPROSZENIE

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

29 LIPCA (PIĄTEK) o 21:00 w Centrum Astronomii UMK - Piwnice koło Torunia, zapraszamy na niezwykły koncert w niezwykłym miejscu.

Most będzie w terminie

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altMimo pojawiających się przeszkód budowa nowego mostu drogowego idzie zgodnie z planem. 28 lipca 2011 r. przedstawiciele MZD i firmy wykonawczej przedstawili na sesji Rady Miasta Torunia aktualny stan inwestycji. Powstają już fundamenty podpór mostu, wykopy pod tunele i przejścia podziemne.

Toruń zachwycił unijnych urzędników

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altMożliwość własnoręcznego wypieku pierników i uroki toruńskiej starówki zachwyciły urzędników z Grupy Roboczej Radców ds. Stosunków Zewnętrznych (RELEX), którzy gościli w Toruniu 15 lipca 2011 r. w ramach Prezydencji Polski w Radzie UE.