joomla templates top joomla templates template joomla

Życie na złoty medal

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

alt4 października 2011 r.w Ratuszu Staromiejskim 12 par małżeńskich z Torunia świętowało swoje złote gody. Z jubilatami spotkał się prezydent Torunia Michał Zaleski, który wręczył im Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Najpiękniejsze zielone adresy

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altZnamy już miejsca w Toruniu, w których zieleń jest wyjątkowo piękna i wzorowo utrzymana. 30 września 2011 r. prezydent Michał Zaleski wręczył nagrody laureatom i wyróżnionym w 12. edycji miejskiego konkursu "Toruń Ogrodem". Uroczystość odbyła się w Domu Harcerza.

Ciclovia AmberOne - Piknik Mobilności Aktywnej

Rafał Bociek włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

25 września odbył się niesamowity piknik. Rowerzyści, rolkarze oraz chodziarze mieli niepowtarzalną okazję przebyć kilkudziesięcio kilometrowy odcinek autostrady. Na odcinku od węzła Nowe Marzy koło Grudziądza do MOP Milinkowo uczestnicy mieli okazję podziwiać widoki które już za miesiąc będzie można oglądać tylko za szyby samochodu.

Taniej w Toruniu

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altJuż dziś rusza II edycja akcji "Toruń za pół ceny". Do niedzieli taniej zjemy na toruńskiej Starówce, za połowę ceny znajdziemy nocleg, popłyniemy statkiem "Wanda" lub wybierzemy na przedstawienie teatralne. Tańsze są również oferty firm dbających na co dzień o naszą kondycję fizyczną oraz licznych instytucji kulturalnych.

„Gramy razem - Zławieś Wielka 2011”

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altSerdecznie zapraszamy wszystkich na towarzyski turniej piłki nożnej „Gramy razem - Zławieś Wielka 2011”. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej (ul. Szkolna 6) 24 września 2011r.

Weekend w Toruniu

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altKoncerty, wystawy, widowisko historyczne, premiera Makbeta i Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves to tylko część atrakcji, jakie oferuje Toruń w najbliższy weekend, 16 – 18 września 2011 roku.

Festyn Militarny

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altZ okazji Święta Wojsk Lądowych, 11 września 2011 roku, po raz pierwszy w historii grodu Kopernika, Dowódca Garnizonu Toruń wraz z żołnierzami organizuje "Festyn Militarny". Impreza odbędzie się na Rynku Nowomiejskim w godz. 15.00-21.00.

Ewa Farna - koncert w ramach Festiwalu Młode Talenty - TORUŃ

Arkadiusz Kobylarz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altORGANIZATORZY Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty Miasto Toruń I LO w Bydgoszczy oraz V LO w Toruniu Agencja Promocji i Reklamy GRA ZAPRASZAJĄ NA KONCERT EWY FARNEJ, który odbędzie się w ramach Eliminacji do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 - TORUŃ

Jarmark Kujawsko-Pomorski

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altJuż 25 września (niedziela) zapraszamy na Jarmark Kujawsko-Pomorski na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, jest to doskonała okazja do prezentacji naszego województwa i pokazania tradycji, kultur, folkloru, rzemiosła itp., które rozwijają się i kultywowane są w naszym regionie.

Stop podatkom!

pjntorun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altW toruńskim biurze PJN odbyła się 21 września br. konferencja prasowa pod hasłem "Stop podatkom!" z udziałem pań Iwony Michałek i Katarzyny Błądek, dwóch kandydatek do Sejmu z partii Polska Jest Najważniejsza.

Słynny rabin upamiętniony

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altPrzy ul. Szerokiej 46 została odsłonięta tablica pamięci Zwi Hirscha Kalischera, mieszkającego w Toruniu w XIX w. słynnego rabina, prekursora syjonizmu. Uroczystość była jednym z głównych wydarzeń odbywającego się w Toruniu 21-22 września 2011 r. Światowego Kongresu Języka Hebrajskiego.

"Piękno mimo wszystko"

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altJuż po raz drugi salon kosmetyczny „Upiększarnia” we współpracy z toruńską Akademią Walki z Rakiem organizuje nietuzinkową akcję charytatywną „Piękno mimo wszystko” z myślą o chorych kobietach.

Żywy Skansen - Drzwi do lasu

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altMuzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza na doroczną imprezę Żywy Skansen Drzwi do lasu, w niedzielę, 11.09.2011, w godz. 12.00-17.00.