joomla templates top joomla templates template joomla

Starówka w nowej szacie

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altW tym roku na toruńskiej starówce wyremontowano ponad pół kilometra dróg. Za około 3 miliony złotych nowy blask zyskały kolejne ulice. Nie obyło się bez ciekawostek. Podczas remontu Fosy Staromiejskiej drogowcy natknęli się na relikty dawnych murów miejskich Torunia.

Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altFundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty, Samorząd Uczniowski I LO w Bydgoszczy, Miasto Toruń, oraz Agencja Promocji GRA zapraszają na Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 do wzięcia udziału w pierwszych eliminacjach, które odbędą się w dniach 28.09.2011-1.10.2011 w Baju Pomorskim na ul. Piernikarskiej 9 w Toruniu.

Nasze zgłoszenie w pierwszej trójce

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altKapituła konkursu na "Najlepszy produkt turystyczny 2011" Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w skład której weszli przedstawiciele K-POT, Urzędu Marszłakowskiego, Lokalnych Organizacji Turystycznych z nadesłanych zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu, wyłoniła trzy najlepsze produkty turystyczne Kujaw i Pomorza.

Sportowcy u prezydenta

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altZ toruńskimi sportowcami – hokeistami na trawie i tenisistami stołowymi, którzy w ostatnim czasie sięgali po ogólnopolskie laury, spotkał się 23 sierpnia 2011 r. prezydent grodu Kopernika Michał Zaleski. Doceniając ich sukcesy, prezydent wręczył hokeistom czek, a tenisistom nagrody rzeczowe.

Zostań dziennikarzem! - termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 września

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altMłodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy i Stowarzyszenie Sympatyków Dziennikarstwa Młodzieżowego zapraszają utalentowaną młodzież z gimnazjów oraz dziennych szkół średnich na jubileuszową edycję spotkań z dziennikarstwem prasowym, radiowym i telewizyjnym: XX MIĘDZYSZKOLNE REGIONALNE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE.

Patriotyczny poniedziałek

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altBiało-czerwone flagi i żołnierskie mundury wypełnią toruńską starówkę 15 sierpnia 2011 r. To dzień Bitwy Warszawskiej, obchodzony w Polsce jako Święto Wojska Polskiego. Uczci go Msza św. w kościele garnizonowym, uroczystość pod pomnikiem Piłsudskiego na placu Rapackiego i dzień otwartych koszar w CSAiU.

Skyway – światło na żywioły

toum.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altCollegium Maximum w płomieniach, gigantyczne Akwarium na fasadzie Teatru im. Wilama Horzycy, podświetlone namioty ułożone w kształt klucza wiolinowego w Fosie Zamkowej - to jedynie niektóre z atrakcji 3. edycji Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway, który odbędzie się 9-13 sierpnia 2011 r. w Toruniu.

Weekend w Toruniu

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altWystawy, premiera spektaklu teatralnego i dużo dobrej muzyki – tak zapowiadają się najbliższe dni w Toruniu. Przed nami pierwszy po wakacjach weekend 2-4 września 2011 roku.

Grand Prix – losowanie numerów

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altArtiom Łaguta, Chris Holder, Emil Sajfutdinow i Greg Hancock zmierzą się w pierwszym biegu sobotniego Grand Prix Polski na toruńskiej Motoarenie. Zawodnicy poznali numery startowe podczas oficjalnego losowania które odbyło, 26 sierpnia 2011 r. się dzisiaj o godzinie 13.00.

Zdobądź darmową wejściówkę do Cyrku Warszawa

Cyrk Warszawa, eSerwis.info włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Zdobądź wejściówkę do cyrku. Z nowym atrakcyjnym programem przybywa do Chełmży Cyrk Warszawa pod dyrekcją Ireny Petkow. Cyrk Warszawa to cyrk z tradycjami - istnieje od 1946 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgari, Rosji i Polski.

Plac Chrapka po konsultacjach

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

alt17 sierpnia 2011 r. w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg odbyła się konferencja prasowa, na której zostały podsumowane wyniki konsultacji społecznych w sprawie wyboru wariantu przebudowy skrzyżowania na placu bp. Chrapka.

Międzynarodowy Festiwal Światła Skyway

Lukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Tłumy zainteresowanych mieszkańców Torunia (oraz zapewne turystów) były świadkami pierwszej nocy 3. edycji Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway, który odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia 2011 r. w grodzie Kopernika. Już inauguracja pokazała, że warto wziąć rodzinę, ukochaną osobę i skierować swoje kroki w stronę starówki.

Polska 4:1 Nestea TKH Toruń

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Po pierwszym meczu na Turnieju im. L. Czachowskiego, w którym to reprezentacja Polski przegrała z Mistrzem Łotwy aż 1-4 – wydawało się, że biało czerwoni są w bardzo kiepskiej formie. Tymczasem w sobotni wieczór Nesta Karawela/ TKH Toruń został wręcz rozgromiony przez ten sam Metalurg Lipawa aż 7-0!