joomla templates top joomla templates template joomla

Głosuj na Toruń!

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altChcesz, by Toruń został Polską wizytówką na Street View i by jego zdjęcia jako pierwsze zostały opublikowane w Mapach Google? Oddaj swój głos w plebiscycie zorganizowanym przez Google.

Walczymy o Mistrzostwa Świata Weteranów

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altToruń i Bydgoszcz wspólnie zabiegają o organizację w 2015 r. Mistrzostw Świata Weteranów Lekkiej Atletyki. Podczas odbywających się właśnie w Sacramento w Stanach Zjednoczonych XIX Mistrzostw Świata, nasze miasta prezentują swoje atrakcje na stoisku regionalnym.

Kamila Szustak, posiadaczka czarnego pasa w koreańskiej sztuce walki taekwon-do ITF: cz. 2

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Moim rozmówcą jest Kamila Szustak, posiadaczka czarnego pasa w koreańskiej sztuce walki taekwon-do ITF. Kamila mimo młodego wieku ma na swoim koncie medale z krajowych i międzynarodowych zawodów, a także pełni funkcję jednego z trenerów w toruńskim klubie taekwon-do „Lechmed”.

Wywiad z Kamilą Szustak cz: 1 wywiadu

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Śmiało mogę powiedzieć, że z taekwon-do ITF związana jestem już ponad połowę swojego życia. Zaczęłam treningi w wieku 7 lat, dokładnie po Świętach Bożego Narodzenia, kiedy to w telewizji królowały filmy o sztukach walki. Oglądając Jackie Chana, Bruce Lee i innych znanych aktorów, postanowiłam, że chcę mieć takie umiejętności jak oni i zaczęłam od … łamania poduszek :).>

Sprawdź, czy masz zdrowe kości

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altOsteobus w Kisielicach W czwartek 14 lipca, do Kisielic zawita osteobus. Będzie można w nim szybko i bezpłatnie sprawdzić stan swoich kości. Przebadać w osteobusie będą się mogli wszyscy chętni, ale szczególnie mile widziane są osoby po czterdziestym roku życia – je osteoporoza dotyka najczęściej.

Zdobądź nowe umiejętności! To nic nie kosztuje!

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altGrozi Ci zwolnienie z pracy? Chcesz zmienić pracę albo znaleźć dodatkowe zatrudnienie? Weź udział w cyklu szkoleń organizowanych wspólnie przez firmę Inwestor-Usługi Szkoleniowe Ewa Pawlak oraz Kujawsko-Pomorską Izbę Rolniczą, w ramach projektu „Nowe kompetencje – klucz do sukcesu 2”.

Hitowe Starostwo Powiatowe

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

alt10 czerwca 2011 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu Gospodarczo – Samorządowego HIT 2011. Konkurs stanowi przedsięwzięcie promujące firmy, samorządy terytorialne, zespoły twórców lub kreatywne i przedsiębiorcze jednostki.

Budują wyspę na Wiśle

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altDużo dzieje się na budowie nowego mostu drogowego na Wiśle. Prace idą wielotorowo. Budowlańcy wbili już ponad dwa tysiące pali i wylali setki metrów sześciennych betonu. Dzięki podwyższonemu poziomowi wody rozpoczęli tez prace nad budowa sztucznej wyspy w nurcie Wisły.

Hala sportowa dla Torunia

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altPrzy ulicy Bema trwa budowa pierwszej, w pełni profesjonalnej hali sportowo - widowiskowej dla Torunia. 1 lipca 2011 r. na terenie inwestycji odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego. Zgodnie z planem budowa obiektu zakończy się w grudniu 2012 r.

Castorama dała pracę torunianom

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altW ciągu zaledwie siedmiu miesięcy przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu stanął hipermarket budowlany Castorama. Zatrudnienie znalazło w nim około 170 osób. We wtorek, 28 czerwca 2011 r., odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. Pierwsi klienci mogą robić zakupy od środy, od godziny 7.00.

19stego czerwca zjechali przedstawiciele świata kibicowskiego

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

19stego czerwca do Torunia zjechali przedstawiciele świata kibicowskiego z różnych stron Polski. Paradoksalnie zabrakło fanów zespołów gospodarzy: Elany i Apatora, natomiast zjawiło się kilkunastu kibiców Legii Warszawa (w tym z podbliskiej Chełmży), Lechii Gdańsk, Widzewa Łódź, a także Wisły Płock i Zawiszy Bydgoszcz.

Długa Aleja Gwiazd

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altZnana podróżniczka Elżbieta Dzikowska i Sławek Wierzcholski, wokalista i lider Nocnej Zmiany Bluesa, odsłonili w piątek, 24 czerwca 2011 r. późnym wieczorem katarzynki ze swoimi autografami w Piernikowej Alei Gwiazd. Impreza była jednym z najważniejszych elementów Święta Miasta.

Toruń Ogrodem 2011

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altPoszukujemy najpiękniejszych ogrodów w Toruniu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i toruńskie instytucje do udziału w tegorocznej edycji miejskiego konkursu "Toruń Ogrodem". Konkurs rusza 27 czerwca 2011 roku. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lipca.