joomla templates top joomla templates template joomla

Wejdź do sieci - bezpłatny internet w Twoim domu!

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altW związku z koniecznością poprawy sytuacji w zakresie wykluczenia cyfrowego w naszym regionie zapraszamy Państwa do włączenia się w realizację projektu p.n. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego".

Dbajmy o zdrowie!

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altMiasto troszczy się o torunian w każdym wieku. Cztery urządzenia treningowe dla osób dorosłych i seniorów stanęły w toruńskich parkach. Dzięki siłowniom na świeżym powietrzu każdy może ćwiczyć w dowolnym czasie.

Święto Szerokiej i Królowej Jadwigi

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altPrzeciąganie sznura wisielczego, toczenie beczek ze śledziami czy bieg w nartach to tylko część atrakcji, które towarzyszyć będą tegorocznemu Świętu ulicy Szerokiej i Królowej Jadwigi.

Niedzielna wycieczka rowerowa

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altW niedzielę 12 czerwca br. Oddział Miejski PTTK w Toruniu , organizuje wycieczkę do Mirakowa w ramach cyklu „Niedzielna wycieczka rowerowa”.

Wyszli z tłumu w Toruniu!

szlachetnapaczka.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W sobotę, 4 czerwca o godzinie 16:00 odbył się happening „Wyjdź z tłumu! Zostań Liderem PACZKI”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez toruńskich wolontariuszy projektu SZLACHETNA PACZKA. Mieszkańcy Torunia, a także turyści chętnie zatrzymywali się by posłuchać o akcji, z entuzjazmem włączyli się w zabawę

Marsz dla życia i rodziny Toruń

Łukasz Sadowski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

29 maja po godzinie 12:00 – ulicami Torunia przemaszerował toruński Marsz dla Życia i Rodziny. Idea marszu jest dość prosta – obrona wartości rodzinnych i życia, od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz odbywa się od 2006 roku w Warszawie, a od paru lat, także w innych miastach Polski.

Spotkanie z liderkami PJN w Toruniu w Dniu Dziecka

Adam Lubiński; PJN w Toruniu włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W dniu 1 czerwca 2011 z okazji Dnia Dziecka przyjeżdżają do Torunia liderki partii Polska Jest Najważniejsza: Pani Poseł Joanna Kluzik-Rostkowska i Pani Poseł Elżbieta Jakubiak. W programie wizyty jest konferencja prasowa w Prywatnym Przedszkolu Bim Bam Bino przy ul. Droga Trzeposka 19/23 o godz. 9.30.

Zaproszenie na VIII Sesję Rady Powiatu Toruńskiego

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

altPrzewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego informuje, że w dniu 16 czerwca 2011 r. o godz. 12.00, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, I piętro odbędzie się VIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego.

Przyjdź wcześniej na Roda Stewarta

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altCoraz mniej czasu pozostaje do koncertu Roda Stewarta. Już 11 czerwca 2011 roku gwiazda wystąpi na toruńskiej Motoarenie. Prezydent Torunia Michał Zaleski zachęca wszystkich fanów do wcześniejszego przybywania na obiekt. Bramy zostaną otwarte o 18.30.

Burzowe popołudnie

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altBiuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu informuje, że w dniu 7 czerwca 2011 r. od godz. 12.00 do godz. 23.00 będą występować aktywne burze na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Przewidywana wysokość opadów wyniesie 10-20 mm na metr kwadratowy. Wiatr w porywach może osiągnąć 70-90 km/h.

Motoarena w czasie koncertu

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altMotoarena w czasie koncertu Gotowy jest plan organizacji obiektu i rozmieszczenia parkingów w czasie koncertu Roda Stewarta 11 czerwca. Występ tej klasy gwiazdy w Toruniu to bardzo duże wyzwanie organizacyjne. Władze miasta oraz firma Prestige czynią starania, by impreza przebiegła wzorowo.

200 dodatkowych biletów na Stewarta

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altOrganizatorzy koncertu Roda Stewarta uruchamiają sprzedaż kolejnej puli wejściówek. Od środy, 1 czerwca, od godziny 12:00 fani szkockiego artysty będą mogli znów nabywać bilety w cenie 86 złotych. W sprzedaży pojawi się tylko 200 takich wejściówek. Aby je nabyć, trzeba będzie się wykazać szybkością w działaniu.

Piłkarzom podoba się Toruń

um.torun.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

altHiszpanom z drużyny Osasuna Pampeluna spodobał się Toruń. Od wczoraj podziwiają uroki naszego miasta. Wizyta odbywa się w związku z Towarzyskim Turniejem Piłki Nożnej Miast Partnerskich "TORUŃ – PAMPELUNA 2011". Mecz pomiędzy piłkarzami Elany Toruń i Osasuna Pampeluna odbędzie się 27 maja 2011 roku na toruńskim Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego.