joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie ofiary śmiertelne w zderzeniu dwóch aut. Tajemnicza śmierć ojca jednej z ofiar wypadku w pobliskim lesie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

W nocy 17 wrzesnia w Czernikówku - gm. Czernikowo, pow. toruński - doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia śmierć ponieśli kierowcy dwóch aut osobowych. Kiedy policjanci wyjaśniali przyczyny tej tragedii otrzymali informację o odnalezieniu zwłok w pobliskiej miejscowości. 

Kolejne zatrzymania w grupie przestępczej kradnącej pojazdy. Kary nawet do 15 lat więczienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Toruńscy śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który na chwilę obecną liczy kilka tomów akt. Podobnie jak wcześniej zatrzymani trzej mężczyźni zatrzymany ostatnio 38 latek usłyszał prokuratorski zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, co powoduje, że zagrożenie karą jest nie mniejsze niż 3 lata. 

Policja strzelała do uciekającego pojazdu. Złodziej Jaguara nie zatrzymał się do kontroli

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Udawał potencjalnego klienta i ukradł Jaguara. Pomimo wezwań do zatrzymania złodziej ruszył na policjantów. Niestety zbiegł. Teraz poszukują go policjanci. W piątek 2 września około godziny 19:00 dyżurny toruńskiej policji otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Jaguar, do której doszło na toruńskim Osiedlu Podgórz. 

Śmierć pod kołami autobusu. Autobus komunikacji miejskiej najechał na 58-letnią rowerzystkę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Nie żyje 58 - letnia rowerzystka z toruńskiego Rubinkowa. Zginęła w skutek obrażeń odniesionych w chwilę po potrąceniu przez autobus. Okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają w prowadzonym śledztwie, toruńska prokuratura oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. 

Pijany kierowca uderzył w inne auto

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (08.08) w Grębocinie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Okazało się, że kierowca, który był sprawcą tego zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz 24-latkowi grozi do 2 lat więzienia. Wczoraj (08.08) około godz. 15:00 na ul. Kolonia Papowska w Grębocinie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. 

Dzięki monitoringowi udało schwytać się złodzieja

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (31.07) policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 26-latka, który ukradł pieniądze i kartę płatniczą przypadkowo poznanemu mężczyznę. Po wszystkim złodziej za pomocą ukradzionej karty dokonał kilkunastu transakcji. 

Autobus zderzył się z samochodem. Pasażerka komunikacji miejskiej trafiła do szpitala

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Toruń; fot: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek autobusu doznała urazu, który spowodował konieczność jej hospitalizacji. 75- letnia poszkodowana trafiła do jednego z toruńskich szpitali. Teraz szczegóły i wszystkie okoliczności tego wypadku w prowadzonym postępowaniu gromadzić będą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście.

Kierowca uciekający Jaguarem ulicami Torunia zatrzymany w Warszawie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W sobotę 3 wrześni, wieczorem w jednym z hoteli w Warszawie policjanci zatrzymali poszukiwanego złodzieja jaguara. To 19-letni mieszkaniec Torunia, wcześniej notowany za podobna przestępstwa. Policjanci zapowiadają, że sprawa jest rozwojowa. 

Audi zderzyło się z rowerzystą. 64-letnia cyklista trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj na skrzyżowaniu ul. Legionów a Inżynieryjskiej doszło do wypadku. Kierująca audi Q5 jadąc ul. Inżynieryjną na skrzyżowaniu z ul. Legionów wykonując manewr skręcania w lewo zderzyła się z kierującym rowerem. 

Wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, kradli damskie kosmetyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Trzej mężczyźni wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu i przez dziurę wyjmowali m.in. damskie kosmetyki, które próbowali ukryć w bramie pobliskiej kamienicy. Ponownie chcieli wrócić po towar, ale przeszkodzili im w tym policjanci. Zatrzymanym niemal na gorącym uczynku włamywaczom grozi nawet do 10 lat więzienia.

Samochód potrącił 8 latka w strefie zamieszkania. Chłopiec trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Samochód potrącił 8 latka w strefie zamieszkania. Chłopiec trafił do szpitala Na ul. Dziewulskiego w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że na parkingu w strefie zamieszkania osobowy ford potrącił 8 latka. 

Ukrywał się przez policją 7 lat. Został zatrzymany w Toruniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (28.07) policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 28-latka poszukiwanego czterema listami gończymi. Mężczyzna od 2009 roku ukrywał się przed organami ścigania. Toruński sąd wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania.