joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejne zatrzymania w grupie przestępczej kradnącej pojazdy. Kary nawet do 15 lat więczienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Toruńscy śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który na chwilę obecną liczy kilka tomów akt. Podobnie jak wcześniej zatrzymani trzej mężczyźni zatrzymany ostatnio 38 latek usłyszał prokuratorski zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, co powoduje, że zagrożenie karą jest nie mniejsze niż 3 lata. 

Kierowca uciekający Jaguarem ulicami Torunia zatrzymany w Warszawie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W sobotę 3 wrześni, wieczorem w jednym z hoteli w Warszawie policjanci zatrzymali poszukiwanego złodzieja jaguara. To 19-letni mieszkaniec Torunia, wcześniej notowany za podobna przestępstwa. Policjanci zapowiadają, że sprawa jest rozwojowa. 

Audi zderzyło się z rowerzystą. 64-letnia cyklista trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj na skrzyżowaniu ul. Legionów a Inżynieryjskiej doszło do wypadku. Kierująca audi Q5 jadąc ul. Inżynieryjną na skrzyżowaniu z ul. Legionów wykonując manewr skręcania w lewo zderzyła się z kierującym rowerem. 

Wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, kradli damskie kosmetyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Trzej mężczyźni wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu i przez dziurę wyjmowali m.in. damskie kosmetyki, które próbowali ukryć w bramie pobliskiej kamienicy. Ponownie chcieli wrócić po towar, ale przeszkodzili im w tym policjanci. Zatrzymanym niemal na gorącym uczynku włamywaczom grozi nawet do 10 lat więzienia.

Samochód potrącił 8 latka w strefie zamieszkania. Chłopiec trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Samochód potrącił 8 latka w strefie zamieszkania. Chłopiec trafił do szpitala Na ul. Dziewulskiego w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że na parkingu w strefie zamieszkania osobowy ford potrącił 8 latka. 

Ukrywał się przez policją 7 lat. Został zatrzymany w Toruniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (28.07) policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 28-latka poszukiwanego czterema listami gończymi. Mężczyzna od 2009 roku ukrywał się przed organami ścigania. Toruński sąd wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania. 

Policja strzelała do uciekającego pojazdu. Złodziej Jaguara nie zatrzymał się do kontroli

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Udawał potencjalnego klienta i ukradł Jaguara. Pomimo wezwań do zatrzymania złodziej ruszył na policjantów. Niestety zbiegł. Teraz poszukują go policjanci. W piątek 2 września około godziny 19:00 dyżurny toruńskiej policji otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Jaguar, do której doszło na toruńskim Osiedlu Podgórz. 

Śmierć pod kołami autobusu. Autobus komunikacji miejskiej najechał na 58-letnią rowerzystkę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; mapa: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Nie żyje 58 - letnia rowerzystka z toruńskiego Rubinkowa. Zginęła w skutek obrażeń odniesionych w chwilę po potrąceniu przez autobus. Okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają w prowadzonym śledztwie, toruńska prokuratura oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. 

Pijany kierowca uderzył w inne auto

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (08.08) w Grębocinie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Okazało się, że kierowca, który był sprawcą tego zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz 24-latkowi grozi do 2 lat więzienia. Wczoraj (08.08) około godz. 15:00 na ul. Kolonia Papowska w Grębocinie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. 

Dzięki monitoringowi udało schwytać się złodzieja

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj (31.07) policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 26-latka, który ukradł pieniądze i kartę płatniczą przypadkowo poznanemu mężczyznę. Po wszystkim złodziej za pomocą ukradzionej karty dokonał kilkunastu transakcji. 

Autobus zderzył się z samochodem. Pasażerka komunikacji miejskiej trafiła do szpitala

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info/fot: Komenda Policji, Toruń; fot: google włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek autobusu doznała urazu, który spowodował konieczność jej hospitalizacji. 75- letnia poszkodowana trafiła do jednego z toruńskich szpitali. Teraz szczegóły i wszystkie okoliczności tego wypadku w prowadzonym postępowaniu gromadzić będą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście.

Chuligan zerwał złoty łańcuszek z szyi. Po tygodniu udało się go ująć

info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Kryminalni z Podgórza na dworcu dostrzegli mężczyznę, który był łudząco podobny do sprawcy i poruszał się w identyczny sposób jak złodziej złotego łańcuszka. Zatrzymany to 29- latek pochodzący z Rubinkowa, aktualnie nie posiadający stałego adresu zameldowania.