joomla templates top joomla templates template joomla

Chuligan zerwał złoty łańcuszek z szyi. Po tygodniu udało się go ująć

info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Kryminalni z Podgórza na dworcu dostrzegli mężczyznę, który był łudząco podobny do sprawcy i poruszał się w identyczny sposób jak złodziej złotego łańcuszka. Zatrzymany to 29- latek pochodzący z Rubinkowa, aktualnie nie posiadający stałego adresu zameldowania. 

"Możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość". Trwają manewry Anakonda-16

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Trwa drugi dzień ćwiczeń Anakonda 16. W manewrach bierze udział ok. 31 tys. żołnierzy z 18 państw NATO i pięciu państw partnerskich Sojuszu. Wśród nich jest ponad tysiąc spadochroniarzy, którzy we wtorek (07.06) ćwiczyli desant pod Toruniem. 

Gdyby nie policja papierosów by mu starczyło do końca życia

info: KMP w Toruniu włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Wczoraj poniedziałek podczas przeszukania samochodu i domu toruńscy policjanci odnaleźli 25 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy postawili zarzuty 54- i 24-latkowi. 

Amerykańscy żołnierze w Toruniu. Pokazali swój nowoczesny sprzęt wojskowy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Amerykańscy żołnierze z 2. Pułku Kawalerii, którzy przejeżdżają przez Polskę z miejsca stacjonowania w Niemczech na ćwiczenia na Litwie, spotkali się z mieszkańcami Torunia. Można było obejrzeć ich sprzęt, m.in. samochody Humvee i haubice M777. 

Geotermalna inwestycja odżyje? "Umowę zerwano ze względu na ojca dyrektora"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Fundacja Lux Veritatis może otrzymać 27 mln zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jeżeli dojdzie do sądowej ugody w sporze trwającym od lat. Dotację przyznano dzień przed zaprzysiężeniem pierwszego rządu Donalda Tuska w 2007 r., a później cofnięto. 

„Szalom” w naszej katedrze. Kościół Katolicki obchodził Dzień Judaizmu

W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Po raz dwudziesty Kościół Katolicki obchodził Dzień Judaizmu. Tegoroczne ogólnopolskie obchody tego Dnia odbyły się w katedrze śś. Janów w Toruniu. Uroczyste nabożeństwo z udziałem Żydów i wiernych Kościoła Katolickiego celebrował gospodarz katedry - Biskup Toruński, ks. dr Andrzej Suski z udziałem kilku biskupów Episkopatu Polski i księży naszej diecezji.

Policja w Toruniu zatrzymała podejrzanego o śmiertelny atak nożem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca Inowrocławia, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu w miniony weekend. - Wszystko wskazuje na to, że jest to osoba, której wizerunek publikowaliśmy - powiedziała podinsp. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji. 

Wczoraj z mostu Piłsudskiego do Wisły skoczył mężczyzna

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Toruńscy strażacy zostali wczoraj poinformowani około godz. 21.00 o mężczyźnie, który wskoczył do Wisły z Mostu im. Józefa Piłsudskiego i się topi. Wielu świadków poinformowało o tym zdarzeniu numer alarmowy.

Toruński poseł Myrcha boi się Zbigniewa Ziobry: jako prokurator generalny będzie "nadpremierem"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Jednym z zapisów ustawy o prokuraturze autorstwa PiS budzących sprzeciw partii opozycyjnych jest wszechwładza prokuratorów, którzy działając w tzw. interesie społecznym nie będą zagrożeni odpowiedzialnością karną za podejmowane przez siebie działania. Nad wszystkim czuwać ma Zbigniew Ziobro, który jako minister sprawiedliwości ma objąć również funkcję prokuratora generalnego.

Nożownik z Torunia czeka na zarzuty. Wraz z nim - osoby, które go ukrywały

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Dziś prokuratura ma postawić zarzuty mężczyźnie, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu. Zatrzymany miał zamordować mężczyznę przy użyciu noża. 23-latek został zatrzymany w Inowrocławiu po tym, jak policja dostała telefon od osoby, która rozpoznała go na zdjęciach z monitoringu. Wraz z nim zatrzymano trzy inne osoby.