joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca ciężarówki wjechał wprost pod pociąg jadący z Torunia do Grudziądza. Auto odrzuciło na kilkanaście metrów. Kierowca przeżył, trafił do szpitala

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Toruń powiatowe

 
We wtorek 21 listopada koło godziny 11:45 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o tym, że w Papowie Toruńskim doszło do zdarzenia w ruchu drogowym. Kierowca dostawczego volkswagena craftera, w pewnym momencie chcąc skręcić w prawo, nie zastosował się do sygnalizatora świetlnego i wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg .
 
We wtorek około godziny 11:45 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o tym, że w  Papowie Toruńskim doszło do zdarzenia w ruchu drogowym. 
 
 
 
Kierowca dostawczego volkswagena craftera, jadący drogą K- 91 w kierunku Chełmży w pewnym momencie chcąc skręcić w prawo w kierunku miejscowości Papowo Osieki,  nie zastosował się do sygnalizatora świetlnego i wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Toruń -Grudziądz. 
 
 
Uderzenie było na tyle silne, że odrzuciło pojazd dostawczy na kilkanaście metrów od przejazdu. 
 
 
 
Kierowca volkswagena trafił do szpitala. Zarówno on jak i maszynista pociągu byli trzeźwi. Z ustaleń funkcjonariuszy ruchu  drogowego toruńskiej komendy wynika, że żaden z pasażerów pociągu nie doznał obrażeń. 
 
Ruch pociągów w tym miejscu był wstrzymany przez kilka godzin. Teraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży.