joomla templates top joomla templates template joomla

24-letni kierowca wyprzedzając pojazd zderzył się z prawidłowo jadącym oplem. 43-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, jego żona trafiła do szpitala, a ich dwoje dzieci pod opiekę rodziny

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W Małej Nieszawce pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 24-letni kierowca bmw wyprzedzając inny pojazd zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki opel astra. 43-letni kierowca opla astry poniósł śmierć na miejscu, jego żona trafiła do szpitala, a ich dwoje dzieci pod opiekę rodziny. Kierowca bmw został zatrzymany do wyjaśnienia.
 
 
Wczoraj (22.06.2019) tuż po godz. 23:00 na drodze ekspresowej S-10 w miejscowości Mała Nieszawka pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących przy tym zdarzeniu wynika, że 24-letni kierowca bmw jadący od strony Bydgoszczy w kierunku Torunia podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki volkswagen polo zjechał na przeciwny pas ruchu przekraczając linię podwójną ciągłą. Wtedy doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki opel astra.
 
 
W wyniku tego zdarzenia 43-letni kierowca opla astry poniósł śmierć na miejscu, a jego 37-letnia żona trafiła do szpitala. W pojeździe jechało również dwoje dzieci, które nie odniosły poważniejszych obrażeń i trafiły pod opiekę rodziny.
 
Na miejscu wraz z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego pracował Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum. Kierowca bmw pochodzący z województwa mazowieckiego trafił do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia był trzeźwy.
 
 
 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie proszone są o pilny osobisty kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17 lub telefoniczny z dyżurnym 56 641 23 68 lub 69, bądź z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu pod numerem 56 641 26 07 lub 09.