joomla templates top joomla templates template joomla

76-latek stoi za śmiercią znalezionego na ul. Poznańskiej 66-letniego mężczyzny. Ofiara i sprawca znali się, w wieczór kiedy doszło do tragedii razem spożywali alkohol

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

78-latek zatrzymany przez policjantów w związku ze śmiercią mężczyzny przy ul. Poznańskiej jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut zabójstwa. Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie ten człowiek stoi za śmiercią 66-latka. Podejrzanemu może grozić nawet dożywocie.

Jeszcze dzisiaj 78-latek zatrzymany przez policjantów w związku ze śmiercią mężczyzny przy ul. Poznańskiej usłyszy zarzut zabójstwa. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczoraj (02.08) nad ranem. Dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, które leżą przed garażem na jednym z podwórek przy ul. Poznańskiej. Denata odnalazł przypadkowy świadek.

Na ciele mężczyzny odnaleziono rany, które świadczyły o tym, że padł on ofiarą przestępstwa. Na miejscu pracowali kryminalni pod nadzorem prokuratora. Okazało się, że denatem jest 66-latek. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 78-latka, który pomieszkiwał w garażu, przed którym odnaleziono zwłoki.

Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie ten człowiek stoi za śmiercią 66-latka. Ofiara i sprawca znali się, w wieczór kiedy doszło do tragedii razem spożywali alkohol. 

 

Teraz podejrzanemu o tę zbrodnię 78-latkowi może grozić nawet dożywocie.