joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie samochodów w Ostaszewie pod Toruniem. Wypadek z udziałem trzech aut. Jeden z kierowców został przewieziony z bardzo poważnymi obrażeniami do szpitala

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W Ostaszewo na drodze krajowej nr 91 doszło do wypadku z udziałem trzech aut. Kierowca volkswagena najpierw zderzył się z autobusem a następnie z toyotą. 40- letni kierowca volkswagena doznał bardzo poważnych urazów i natychmiast trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz policjanci apelują do świadków.
 
 
We wtorek 25.06.2019r. tuż po  godz. 16:00  w miejscowości Ostaszewo na drodze krajowej nr 91 doszło do wypadku z udziałem trzech aut. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki volkswagen jadąc od strony   Torunia w kierunku miejscowości Ostaszewo z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruch,  gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym autobusem marki setra. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został wyrzucony na ten sam pas ruchu, który poruszał się pierwotnie i wyniku zmiany toru jazdy uderzył w pojazd marki toyota auris. 
 
 
 
W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem marki volkswagen  z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz policjanci badają dokładne przyczyny tego zdarzenia i proszą wszystkich świadków o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Chełmży ul. Sądowa 2   lub z  56 657 19 00,  56 641 23 68 lub 23 69.