joomla templates top joomla templates template joomla

10 lat więzienia dla piwnicznych włamywaczy zatrzymanych przez policję

włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
W sobotę (24.09) policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo zatrzymali sprawcę dwóch kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu do dziesięciu lat więzienia.
 
W miniony piątek (23.09) dyżurny policji otrzymał  zgłoszenie o  kradzieży z włamaniem do jakiego doszło w pomieszczeniu piwnicznym na ulicy Dziewulskiego. Włamywacz ukradł stamtąd dziecięcy rowerek oraz artykuły malarskie. Drugie zawiadomienie o włamaniu policjanci dostali w sobotę (24.09).  
 
 
Do przestępstwa doszło na tej samej ulicy. Sprawca wyniósł  z piwnicy miedziane elementy piecyka oraz miedziane rury. Informacje o tych zdarzeniach trafiły między innymi do dzielnicowych. 
 
To oni w ramach przeprowadzonego przez siebie rozpoznania natrafili na ślad, który pomógł wytypować sprawcę. Jeszcze tego samego dnia policjanci zapukali do drzwi jego mieszkania. 
 
Podczas przeszukania zajmowanej przez niego piwnicy odnaleźli między innymi przedmioty utracone podczas pierwszego zdarzenia. Za kradzież w włamaniem mężczyźnie grozi do dziesięciu lat więzienia.