joomla templates top joomla templates template joomla

Dwa auta "wyleciały" z drogi w tym samym czasie w Toruniu na Szosie Chełmińskiej. Zdarzenia wyglądały groźnie, cudem nikomu nic się nie stało

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
We wtorek 4 sierpnia na Szosie Chełmińskiej w Toruniu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W tym samym czasie z jezdni wypadły dwa samochody. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu i ostrożną jazdę.

We wtorek krótko przed godz. 7:00 na Szosie Chełmińskiej w Toruniu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową mazdą 49-latek na wysokości skrętu w ul. Bartniczą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi w lewą stronę. Jadący za nim citroen gwałtownie hamował i wypadł na prawą stronę pobocza.
 
 
Drugim autem kierował 23-latek. Kierujący byli trzeźwi. Pomimo znacznych uszkodzeń aut nikomu nic się nie stało. Uczestnicy zdarzenia zostali ukarani mandatami za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
 


Warunki atmosferyczne panujące w ostatnim czasie sprawiły, że wielu kierowców przecenia swoje możliwości. Opady deszczu powodują, że trzeba jeszcze bardziej zwracać uwagę na to, co dzieje się na drodze oraz zmienić sposób prowadzenia samochodu.

Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę.