joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca mercedesa stracił panowanie nad autem i uderzył w słup trakcji tramwajowej. 38-latek poniósł śmierć na miejscu

info, Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

We wtorek późnym wieczorem na ul. Traugutta w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego mercedesa stracił panowanie nad autem i uderzył w słup trakcji tramwajowej. 38-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.
 
 
We wtorek w Toruniu krótko po godz. 22:00 w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem 38-latek jadąc ul. Traugutta w kierunku osiedla Rubinkowo na wysokości skrzyżowania z ul. Sowińskiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni i uderzył w słup trakcji tramwajowej. 
 
 
Kierowca zginął na miejscu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 
 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.