joomla templates top joomla templates template joomla

Kobieta prowadząca auto zignorowała polecenia policji i rozpoczęła ucieczkę. Okazało się, że była kompletnie pijana, miała 2,5 promila

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
Policjanci po pościgu zatrzymali 41-latkę kierującą samochodem, która nie zatrzymała się do kontroli. Kobieta prowadziła auto mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i ucieczkę przed policją grozi jej do 5 lat więzienia.

W czwartek około 14:40 mundurowi z zespołu prewencji na wodach toruńskiej komendy podczas przejazdu ul. Żwirki i Wigury na wysokości ul. Grudziądzkiej zauważyli osobowego forda fiestę.
 
 
Auto nie trzymało toru jazdy i wykonywało podejrzane manewry. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać samochód do kontroli. Włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne, dając kierowcy sygnał do zatrzymania się. Kierująca autem kobieta zignorowała ich polecenia i jechała dalej. Policjanci ruszyli za nią.
 
Po kilkuset metrach – na skrzyżowaniu Trasy Średnicowej i ul. Legionów - w bezpiecznym miejscu funkcjonariusze zajechali jej drogę i zatrzymali. Okazało się, że fordem kierowała 41-latka. Szybko wyszło na jaw co było powodem ucieczki. Kobieta miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Wkrótce usłyszy zarzuty. Już straciła prawo jazdy.
 
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i ucieczkę przed policją grozi jej do 5 lat więzienia.