joomla templates top joomla templates template joomla

Nie udzielił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdowi. Doszło do zderzenia. Do szpitala trafił w bardzo ciężkim stanie 22 letni kierowca citroena

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W sobotę wieczorem kierujący pojazdem marki dacia sondero jadąc ul. Szosa Chełmińska, wjeżdżając na skrzyżowanie z ul. Żwirki Wigury nie udzielił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdowi marki citroen. Wówczas doszło do ich zderzenia. Do szpitala trafił w bardzo ciężkim stanie 22 letni kierowca citroena.
 
 
W minioną sobotę 6.07.2019 , tuż przed godziną 21:00  na skrzyżowaniu ul. Szosy Chełmińskiej ze Żwirki i Wigury doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.
 
 
Z ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego  skierowanych na miejsce wynika, że 48 – letni  kierujący pojazdem marki dacia sondero  jadąc ul. Szosa Chełmińska  wjeżdżając na skrzyżowanie z ul. Żwirki Wigury nie udzielił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdowi marki citroen. Wówczas doszło  do ich zderzenia. Siła uderzenia zepchnęła jeszcze citroena  na słup oświetleniowy.
 
 
Citroenem podróżowało pięciu mężczyzn z Torunia. Wszystkie trafiły do szpitala. Jeden z mężczyzn  22- latek w stanie bardzo ciężkim. Pozostali po zaopatrzeniu mogli opuścić placówkę. 
 
 
 
Kierowca i pasażerka dacii nie doznali  obrażeń i byli trzeźwi. Teraz postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Toruń Śródmieście.
 
Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że jedną z głównych przyczyny  zdarzeń drogowych jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu lub nieustąpienie pierwszeństwa przejścia osobie pieszej.