joomla templates top joomla templates template joomla

Nietypowe sposób wyładowania emocji. Skłócona para postanowiła emocje wyładować na stojącym nieopodal BMW i Toyocie

włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
Kłócąc się między sobą wyładowali emocje na zaparkowanych pojazdach przy ul. Popiełuszki w Toruniu. Zniszczyli w ten sposób drzwi w drogim bmw i urwali lusterko w nowej toyocie auris. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.
 
Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście odebrali wyjaśnienia od pewnej pary młodych ludzi, którym ogłosili zarzut zniszczenia mienia. Całą sprawę dzwoniąc na numer alarmowy zgłosił telefonicznie przypadkowy świadek. 
 
 
 
W sobotę 27.08.2017 roku około godziny 2:20 siedząc we własnym aucie zauważył parę idącą Bulwarem Filadelfijskim parę młodych ludzi. Ci bardzo nerwowo i dość głośno kłócili się między sobą. W pewnym momencie kobieta swoje emocje wyładowała na zaparkowanym przy ul. Popiełuszki drogim pojeździe marki bmw kopiąc w jego drawi a mężczyzna kopnął w lusterko nowej  toyoty auris i urwał je. 
 
Zgłaszający  podał rysopis sprawców. Po chwili byli już w radiowozie patrolu skierowanego w tamten rejon z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście. To 21 latek i jego 18 letnia partnerka. Oboje pochodzą z Torunia. Wczoraj z ust śledczych usłyszeli zarzut zniszczenia mienia i przyznali się do jego popełnienia  tłumacząc się kłótnią. 
 
Teraz grozi im obojgu do 5 lat pozbawienia wolności.