joomla templates top joomla templates template joomla

Pięciu kierowców straciło prawo jazdy. Policja zatrzymała ich w miniony weekend za kierownicą, prowadzili pod wpływem alkoholu

info; KMP. Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Pięciu kierowców straciło prawo jazdy a teraz czekają na decyzję sądu w ich sprawie. Policjanci zatrzymali tych mężczyzn, gdy w miniony weekend kierowali pojazdami będąc pod wpływem alkoholu. Każdemu z nich grozi teraz do 2 lat więzienia.
 
W minioną sobotę tj. dn. 04.04.2020 r. o godz. 9:00, przy Szosie Lubickiej w Toruniu, policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo zatrzymali 40- letniego obcokrajowca, czasowo zamieszkałego w Bydgoszczy, który kierował pojazdem marki audi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia około godz. 19:30 w Toruniu, przy ul. Winnica, patrol z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zatrzymał kierowcę opla vectry. Urządzenie wykazało u tego 27- letniego kierowcy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Także w sobotę (4.04) około godz. 20:00, kolejny patrol w Wydziału Ruchu Drogowego w Złotorii zatrzymał volkswagena transportera, którym kierował 50 -latek. Urządzenie wykazało, że doświadczony kierowca prowadzący to auto miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie
 
 
W niedzielę tj. 05.04.2020 r. o godz. 1:00, przy ul. Słonecznej w Toruniu policjanci z toruńskiej drogówki zatrzymali kolejnego obcokrajowca prowadzącego forda focus będącego w stanie nietrzeźwości. Niestety kierowca był w takim stanie upojenia, że koniecznym było pobranie krwi do dalszych badań. Kierowcy jak w każdym takim przypadku zatrzymano prawo jazdy. Jego pojazd został zabezpieczony na parkingu.
 
W dniu 05.04.2020r. około godziny 10:00 policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który prowadząc bmw uderzył w rozdzielnię elektryczną niszcząc ją a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Za tym człowiekiem własnym pojazdem pojechali świadkowie, którzy udaremnili mu dalsza jazdę. Policjanci zatrzymali tego człowieka. Okazało się, że ten 25- latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Teraz wszyscy mężczyźni odpowiedzą za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwym. Oprócz utraty prawa jazdy grozi nawet do 2 lat więzienia. O tym jak zawsze zdecyduje sąd.