joomla templates top joomla templates template joomla

Piesi nie mieli szans, auto wjechało w nich kiedy przechodzili na pasach. Tragedia na ul. Lubickiej w Toruniu. Dwie ofiary śmiertelne

info: Policja Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
W poniedziałek 1 stycznia na Szosie Lubickiej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że osobowy mercedes potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. Piesi zginęli na miejscu. Funkcjonariusze na miejscu wykonywali oględziny i zbierali ślady. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.
 
W poniedziałek krótko po godz. 4:00 w Toruniu na Szosie Lubickiej - na wysokości skrzyżowania z ul. Jamontta - doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.
 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-latek kierujący osobowym mercedesem jadąc w kierunku centrum miasta potracił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. 
 
Do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych, sygnalizacja świetlna była wtedy wyłączona. 
 
 
Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 67-letni mężczyzna i kobieta, której tożsamość jest weryfikowana. 
 
Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy. Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratora.