joomla templates top joomla templates template joomla

Policja poszukuje rozbójników. Pobili mężczyznę, ukradli mu telefon, laptopa, rzeczy osobiste, a na końcu samochód zaparkowany w pobliżu miejsca zdarzenia

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawców rozboju i kradzieży samochodu. Do zdarzenia doszło 10 maja tego roku przy ul. Sczanieckiego w Toruniu. Wizerunki sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów rozbójników lub świadków tego zdarzenia.
 
 
Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie rozboju, do jakiego doszło 10 maja tego roku około godz. 00:05 – 00:15 w Toruniu przy ul. Sczanieckiego. Sprawcy pobili pokrzywdzonego i ukradli mu telefon komórkowy, laptopa oraz rzeczy osobiste, wśród których były kluczyki od samochodu skoda rapid koloru czarnego o początkowych numerach „PRA…”. 
 
 
Po zabraniu kluczyków sprawcy ukradli również auto, które było zaparkowane w pobliżu miejsca zdarzenia. Rozbójnicy skradzionym pojazdem w dniach 10 i 11 maja dokonali kradzieży paliwa na stacjach benzynowych w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) oraz Frydrychowie (woj. kujawsko-pomorskie). 20 maja sprawcy porzucili pojazd całkowicie spalony na terenie leśnym w okolicach ulicy Ugory w Toruniu. 
 
Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia, widziały sprawców poruszających się skradzionym pojazdem, moment podpalenia samochodu lub rozpoznają mężczyzn na przedstawionych zdjęciach.
 
 
 
Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641-26-07 albo z numerem alarmowym 112.