joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany złodziej czapki. Gdy pokrzywdzony wysiadł z autobusu ten zerwał mu z głowy nakrycie, kiedy próbował odzyskać utracone mienie rozbójnik wyciągnął pałkę teleskopową i zagroził jej użyciem

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Ponawiamy prośbę o zgłaszanie się osób, które rozpoznają wizerunek mężczyzny zarejestrowany przez kamery monitoringu. Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło 10 lipca tego roku przy ul. Chabrowej. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.
 
 
Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do jakiej doszło 10 lipca tego roku około godz. 22:00 przy ul. Chabrowej (na wysokości posesji nr 24). Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca (ubrany w ciemną bluzę z kapturem, ciemne krótkie spodenki i czapeczkę z daszkiem, przez ramię miał przewieszoną torebkę) jechał razem z pokrzywdzonym autobusem MZK linii 27. 
 
 
Kiedy pokrzywdzony wysiadł, ten dogonił go i zerwał mu z głowy czapeczkę. Gdy pokrzywdzony zaczął go gonić i próbował odzyskać utracone mienie rozbójnik zatrzymał się, wyciągnął pałkę teleskopową i zagroził mężczyźnie jej użyciem. Pokrzywdzony wystraszył się, a sprawca oddalił z miejsca zdarzenia.
 
Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na zdjęciach. 
 
 
 
Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641 26 07 albo z numerem alarmowym 112.