joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukuje ich policja. Podeszli do ppasażera popchnęli go i pokopali. Następnie ukradli mu portfel z pieniędzmi i dokumentami, następnie uciekli

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób lub innych świadków.
 

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawców rozboju, do jakiego doszło 18 grudnia tego roku około godz. 4:20 w Toruniu przy ul. Ślaskiego (pomiędzy sklepem Carrefour Express a blokiem Ślaskiego 1). Dwaj mężczyźni podeszli do pokrzywdzonego, popchnęli go i pokopali. Następnie ukradli mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Potem sprawcy uciekli.
 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawcy podróżowali tramwajem linii nocnej N1 z przystanku Osiedle Młodych do przystanku Rydygiera i Ślaskiego. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawców tego przestępstwa.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na zdjęciach.

Kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.