joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelnie potrącili rowerem na przejściu dla pieszych 86-letnią staruszkę. Kobieta zmarła pomimo udzielonej pomocy. Policja prosi świadków o pomoc w identyfikacji sprawców

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policja ponawia prośbę o zgłaszanie się osób, które były świadkiem wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki! Wizerunek rowerzysty i przewożonego na kierownicy mężczyzny zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
 
 
W miniony czwartek 22 sierpnia o 12.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu doszło do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-letniej kobiety przez rowerzystę.
 
 
Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę. W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, następnego dnia, zmarła. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia. 
 
 
Policjanci dotarli do zapisów z kamer monitoringu miejskiego, które zarejestrowały zdarzenie. 
 
Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami - osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.