joomla templates top joomla templates template joomla

Prezydent, który dba o interesy swojego miasta i mieszkańców. Michał Zaleski spotyka się z każdym z kandydatów odwiedzających Toruń. Przywitał Andrzeja Duda, wcześniej Trzaskowskiego i Kosiniaka-Kamysza

Agencja/eReporter24; fot: facebook/Michał Zalewski włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

 
Prezydent Torunia Michał Zaleski to ewenement w skali kraju. Dbając o interesy społeczności, która go wybrała, potrafi spotkać się z każdym, celem jest zawsze dobro Torunia. Szanuje wybory Polaków, niezależnie od tego, którego kandydata na prezydenta popierają. Mieszkańcy wybrali go na kolejną kadencję, aby reprezentował ich wszystkich niezależnie od przynależności politycznej.
 
Michał Zalewski w przeciwieństwie do wielu innych samorządowców potrafi wznieść się ponad partyjne spory.
 
 
Jako Prezydent Torunia przywitał chyba wszystkich kandydatów odwiedzających to miasto tak jak przystało na gospodarza.
 
 
Urzedujący w Toruniu prezydet podał rękę Andrzejowi Dudzie, Rafałowi Trzaskowskiemu czy wcześniej Władysławowi Kosiniakowi-Kamysz. Jest prezydentem o lewicowym rodowodzie, którego na antenie radiowej potrafi chwalić nawet sam ojciec Tadeusz Rydzyk, którego włodarz nie unika i z którym potrafi zasiąść w kościele, w imieniu społeczności, którą reprezentuje, a która jest zróżnicowana. 
 
 
Toruń kwitnie, każdy z polityków czuje się w tym mieście dobrze, ścierają się poglądy, a urzędujący prezydent potrafi załatwić dla Torunia każdą inwestycję zarówno w Urzędzie Marszałkowskim jak i w Rządzie PiS.
 
 
Niezależnie od tego kto wygra wybory, dzięki prezydentowi wygra Toruń.