joomla templates top joomla templates template joomla

Straszliwa śmierć matki i dziecka pod kołami ciężarówki pod Toruniem. "Tylko czekaliśmy, kiedy to się stanie. Nie trzeba było długo czekać" - mówił mieszkaniec

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił matkę i dziecko na granicy wsi Dobrzejewice i Zawały w województwie kujawsko-pomorskim. Mieszkańcy okolicznych miejscowości przyznają, że to bardzo niebezpieczne miejsce dla pieszych. 
 
- To najgorsze miejsce do przechodzenia przez ulicę, bo nie ma ograniczenia prędkości. Tylko czekaliśmy, kiedy to się stanie. Nie trzeba było długo czekać - mówił mieszkaniec Zawał Marcin Chmielewski. 
 
 
Do wypadku doszło w niedzielę rano 25 marca pod Toruniem. 37-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię ze swoim 7-letnim synem. - Ta kobieta przyjeżdża tu do swojej matki. Zawsze sprawdza, kiedy ma powrotny autobus. Razem z dzieckiem wysiadła z autobusu i oboje wpadli pod koła ciężarówki - relacjonował świadek zdarzenia. 

Jak poinformował nadkom. Tomasz Bałuk, w miejscu tragedii nie było przejścia dla pieszych. Okoliczności wypadku bada prokuratura.