joomla templates top joomla templates template joomla

Siła uderzenia była tak duża, że części przedniego zawieszenia oraz silnik z skrzynia biegów znajdowały się kilkanaście metrów od pojazdu. 38-letni kierowca został przetransportowany do szpitala

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (25.06.2019) na autostradzie A-1 w pobliżu miejscowości Unisławice (gm. Kowal). W zdarzeniu uczestniczył pojazd marki bmw, którego 38-letni kierowca został przetransportowany do szpitala z obrażeniami.
 
 
Wczoraj (25.06.2019) po godzinie 14:15 dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym na autostradzie w kierunku Gdańska na wysokości m. Unisławice (gm. Kowal). 
 
 
Mundurowi po dotarciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że 38-letni kierowca bmw jadąc lewym pasem ruchu nagle zjechał na prawą stronę drogi, gdzie wjechał na pobocze uderzając w ogrodzenie i nasyp. 
 
 
Siła uderzenia była tak duża, że części przedniego zawieszenia oraz silnik z skrzynia biegów znajdowały się kilkanaście metrów od pojazdu. Kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala z obrażeniami.
 
Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni dochodzenie, które prowadzą włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora.