joomla templates top joomla templates template joomla

Uciekając przed policją 55-latek prowadzący auto po użyciu alkoholu spowodował kolizję z radiowozem

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24 włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z komisariatu na Rubinkowie po pościgu zatrzymali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. 55-latek prowadził auto po użyciu alkoholu i spowodował kolizję z radiowozem. Teraz za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i ucieczkę przed policją grozi mu do 5 lat więzienia.
 
 
W sobotę (29.06) krótko przed godz. 21:00 policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie, podczas przejazdu nieznakowanym radiowozem w okolicach ul. Raszei zauważyli osobowe alfa romeo. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia policjantów. 
Funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli włączając sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca zignorował ich polecenia i skręcił w ulicę Wyszyńskiego a następnie w ul. Bolta. 
 
 
am kierujący doprowadził do kolizji z radiowozem. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Za kierownicą alfy romeo siedział 55-latek. Szybko wyszło na jaw co było powodem ucieczki. Mężczyzna prowadził samochód po spożyciu alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,3 promila alkoholu. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. 
 
o wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu i ucieczkę przed policją Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.