joomla templates top joomla templates template joomla

W komisariacie Toruń-Śródmieście ranny został policjant. W czasie zakrapiana imprezy jeden z policjantów miał uderzyć się o skrzynkę z wężem strażackim i rozbić sobie głowę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

W ubiegły wtorek 16 lipca w komisariacie Toruń-Śródmieście ranny został policjant. W tym czasie odbywała się tam zakrapiana impreza. Jeden z policjantów miał uderzyć się o skrzynkę z wężem strażackim i rozbił sobie głowę. Sprawą zajęła się prokuratura. W związku z całą sytuacją odwołana ze stanowiska została komendant komisariatu. 
 
 
- W związku z prowadzonymi wyjaśnieniami w tej sprawie przesunięto zastępcę naczelnika wydziału sztabu komendy miejskiej w Toruniu. Przesunięto go na szeregowe stanowisko do jednego z komisariatów. Natomiast naczelnik sztabu jest osobą, która doznała obrażeń. Nie mamy wątpliwości, co do tego, żeby był on ofiarą przestępstwa – wyjaśniła Monika Chlebicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 
 
 
- Mieliśmy informacje, że doszło do uszkodzenia ciała, ale okoliczności nie zostały do końca ustalone, my jako prokuratorzy, którzy musieli się z tego wyłączyć zrobiliśmy to co było niezbędne by wstępnie zabezpieczyć ślady. Natomiast ustalenie stanu faktycznego w tej sprawie będzie należało do jednostki, której ta sprawa zostanie przydzielona – dodał rzecznik prokuratora okręgowego w Toruniu, Andrzej Kukawski.