joomla templates top joomla templates template joomla

Wszedł do placówki bankowej, zaczął grozić nożem i zażądał pieniędzy. Napastnik skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych. Poszukuje go teraz policja

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Toruń wiadomości

Policjanci z toruńskiej komendy szukają sprawcy napadu na placówkę bankową. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.
 
 
Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie rozboju do jakiego doszło 26 lipca tego roku około godz. 11:10 przy ul. Olsztyńskiej. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do placówki bankowej wszedł mężczyzna, który grożąc pracownicy nożem skradł pieniądze. Kobiecie nic się nie stało. Napastnik skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 
 
Sprawca to mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, na twarzy miał zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną bluzę z kapturem zasłaniającym częściowo twarz, na bluzie znajdował się jasny napis „APS EX pedition Group Ltd”, pod napisem skrzyżowane dwa kilofy; spodnie ciemnego koloru.
 
 
 
Policjantom zależy zwłaszcza na kontakcie z osobą, której sylwetka została zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, zaprezentowanym poniżej. Osoba ta może mieć informacje, które mogą okazać się istotne dla wyjaśnienia okoliczności sprawy. Policjanci szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów osoby zarejestrowanej na monitoringu lub innych, świadków.
 
Kontakt z  Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. dyżurny 502 997 221, oficer dyżurny KMP (56) 641 23 68 albo z numerem alarmowym 112.